ПРОТОКОЛ № 170

від 21 травня 2016 року

 

Присутні:Listeners 2 21.5.2016

 

члени Товариства: І. Л. Михайлин, В. С. Романовський, К. Д. Каруник, С. В. Вакуленко, Т. М. Трофименко;

 

гості: В. В. Лукашенко, В. І. Диль, І. М. Приходько, А. О. Новиков, Е. В. Луговських, Т. П. Селезньова, Н. О. Кулакевич, І. М. Коноплянка, М. О. Рижов, та ще п'ятеро людей, які підійшли пізніше, але не записалися до протоколу.

 

 

 

Порядок денний:

 

       Romanovskyj on Bahalij 21.5.2016

1. Доповідь кандидата історичних наук, члена Харківського історико-філологічного товариства, доцента кафедри культурології та медіа-комунікацій Харківської державної академії культури  Валерія Романовського  «Дмитро Багалій як учасник і організатор Археологічних з'їздів».

         

Запитання ставили: І. Л. Михайлин, К. Д. Каруник, С. В. Вакуленко, А. О. Новиков.

В обговоренні виступили: С. В. Вакуленко, І. Л. Михайлин.

            Myxailyn Romanovskyj 21.05.2016  

 

2. Доповідь доктора філологічних наук, голови Товариства, професора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна  Ігоря Михайлина  «Д. І. Багалій як автор газети "Харьковские губернские ведомости"».

     Listeners 1 21.5.2016       Myxailyn on Bahalij 21.05.2016

         

          Запитання ставили: В. С. Романовський, С. В. Вакуленко.

          В обговоренні виступили: А. О. Новиков, В. С. Романовський.

       

       3. Оголошення

          Михайлин І. Л.:  

          Наступне наше засідання відбудеться 30 червня 2016 року.  Як доповідачі виступатимуть гості: професор Ірина Петренко з Полтави з доповіддю про краєзнавчі дослідження історика Віри Жук і докторант Седертернської вищої школи (Стокгольм, Швеція) Роман Горбик з доповіддю про досі невідомі, розшукані ним публікації Юрія Шевельова в шведській пресі.  Прошу членів Товариства і гостей підтримати це засідання своєю присутністю.

         

ЗАСІДАННЯ ВІДБУВАЛОСЯ

в Харківському літературному музеї

за адресою: вул. Дмитра Багалія, 6.

       

           Під час засідання Товариства челен Товариства Михайло Красиков у межах святкування Ночі музеїв проводив для зацікавлених харківʼян екскурсію вулицею Дмитра Багалія. На неї зібралося близько пʼятдесяти осіб.