ПРОТОКОЛ № 165

 від 22 грудня 2015 року

Присутні:

члени Товариства:   І. Л. Михайлин, С. В. Вакуленко, В. С. Романовський, К. Д. Каруник, А. М. Нелюба, Є. О. Редько, В. Б. Склярова;

гості:   В. В. Лукашенко, М. Є. Домановська.

   

Порядок денний:  

1. Доповідь кандидата історичних наук, співробітника Центру українських студій імені Д. І. Багалія Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна  Марини Домановської  «Візантиністика в Харківському університеті (середина ХІХ — початок ХХ століття)».    

Запитання ставили: А. М. Нелюба, І. Л. Михайлин, К. Д. Каруник.

В обговоренні виступили: В. С. Романовський, А. М. Нелюба, І. Л. Михайлин.

    

2. Доповідь доктора філологічних наук, професора кафедри журналістики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ігоря Михайлина «Журналістика і юрба в концепції Сержа Московічі».

Запитання ставили: А. М. Нелюба, М. Є. Домановська, С. В. Вакуленко.

В обговоренні виступили: В. Б. Склярова, А. М. Нелюба, С. В. Вакуленко.

 

3. Оголошення. 

Михайлин І. Л.:

Наступне наше засідання відбудеться 26 січня 2016 року в приміщенні Харківського літературного музею, за адресою: вулиця Дмитра Багалія, 6. На засіданні виступить із доповіддю «Христя Алчевська: історія українського модернізму на прикладі однієї долі» кандидат філологічних наук, заступник директора з наукової роботи Харківського літературного музею Тетяна Трофименко. Другою доповіддю повинна бути моя про роботу Товариства за 2015 рік. Так передбачено нашим статутом. 

23 лютого 2016 року нас чекає традиційне засідання в Книгарні «Є» на тему: «Презентація книжок членів Товариства, виданих у 2015 році». Будь ласка, подавайте заявки до програми цього засідання. 

    

Вакуленко С. В.:

Наш сайт потребує серйозного оновлення. Я цим питанням займаюся з Володимиром Маслійчуком, але в нас щось не дуже виходить. Я маю тільки запевнення від Маслійчука, що незабаром все буде зроблено. Товариство повинно бути готовим до підняття суми членських внесків. Ми приймали дуже давно статутне рішення про те, що ця сума має становити еквівалент п’яти американських доларів, а зараз вона скоротилася через інфляцію до двох. Ми будемо все робити, щоб утриматися від підвищення, але якщо нам не вдасться домовитися, то треба буде відривати наш сайт від попереднього домену його розміщення і переносити в інше місце. Але за це доведеться вносити щорічну плату. Тим-то й зумовлюється потреба підвищувати внески.